Drage Velolučanke i Velolučani,
Božić je blagdan ljubavi i mira, radosti i nove nade, blagdan koji poziva na razumijevanje i međusobno poštovanje, na solidarnost među ljudima i brigu za čovjeka.
Zauzmimo se zajednički, za čovjeka i njegovo dostojanstvo, za mir i dobro, za ljudsku toplinu i solidarnost. Neka nam Božić donese svjetlo i srca nam ispuni ljubavlju i mirom, te nadom i vjerom u bolje sutra.
Uz želje da Božić provedete sa svojim obiteljima i prijateljima u veselom blagdanskom raspoloženju, u ime Općine Vela Luka i u naše osobno ime želimo Vam sretne i blagoslovljene božićne blagdane.
Načelnik Općine
Boris Žuvela
Predsjednik Općinskog Vijeća
Zdravko Žuvela