Drage Veloluške i Velolučani,
Pred nama je Božić, najljepši kršćanski praznik čija se sveta poruka ogleda u slavlju radosne vijesti, u skromnome veselju, u pomirenju i obiteljskom okupljanju.
Bliži se dan na koji, više no ikad u cijeloj godini, iskazujemo ljubav prema bližnjima, iskrenu brigu za potrebite i solidarnost prema slabijima.
Blagdanski dani su uvijek i prigoda da se osvrnemo na put koji smo prešli i da pogledamo što donosi sutra. U vremenima krize potrebno nam je još više povjerenja i pomirenja, ali i snage da to shvatimo. Zato i ovaj Božić dočekujemo s puno nade u bolje sutra.
Sretan Vam Božić i Nova 2011. godina!
Načelnik
Boris Žuvela
Predsjednik Općinskog vijeća
Zdravko Žuvela