Povodom blagdana Svih svetih, 01. studenog 2010.g. predstavnici Općine Vela Luka će za sve naše pokojne položiti vijenac pred centralnim Spomen-križem na mjesnom groblju svetog Roka, u 14,30 sati.
Župna sveta Misa za sve naše žive i mrtve župljane će se služiti ispred grobne kapele sv. Roka u 15,00 sati.