Kako je u Veloj Luci izgrađena nova autobusna stanica na lokaciji trajektnog pristaništa ovim putem Vas obavještavamo, da će Autotransovi autobusi u dolascima i polascima na županijskim, međužupanijskim i međunarodnim linijama pristajati odnosno polaziti sa iste, od 1. srpnja 2011.
Nadamo se da će novi način prihvata i otpreme putnika u Veloj Luci na novoj autobusnoj stanici biti na zadovoljstvo putnika, korisnika naših usluga. (Autotrans)