Dragi sugrađani ,
Gradsko društvo Crvenog križa Korčula zajedno s svojim aktivom Crvenog križa Vela Luka pozivaju vas na akciju darivanja krvi u četvrtak 05.06.2014god. od 8,00 do 12,30 sati i u ponedjeljak 09.06.2014 od 13 do 16,30 sati u hotelu „ Korkyra“ .
Ako ste zdravi i imate 18 god. i niste još napunili 65 god. Vi možete doprinijeti liječenju , ozdravljenju ili spašavanju života.
Radujemo se vašem dolasku
ZAHVALJUJEMO NA VAŠOJ POTPORI!
ravnatelj: Marijana Milat