Dragi sugrađani ,
Gradsko društvo Crvenog križa Korčula zajedno s svojim aktivom Crvenog križa Vela Luka pozivaju vas na akciju darivanja krvi u ponedjeljak 08.06.2015 god. od 14:00 do 17:00 sati i u utorak od 08:00 do 12:30 sati u hotelu „ Korkyra“ .
Ako ste zdravi i imate 18 god. i niste još napunili 65 god. Vi možete doprinijeti liječenju , ozdravljenju ili spašavanju života.
Radujemo se vašem dolasku
ZAHVALJUJEMO NA VAŠOJ POTPORI!
ravnatelj: Marijana Milat