Održavanjem Zimske strke završena je posljednja utrka 2022. godine, kojom smo pozdravili zimu i zaključili ovogodišnju Outdoorsku sezonu.
Zimsku strku su istrčali 41 trkačica i trkač.
Ove godine zlatna je bila Jelena Surjan, koja je stigla prije Jasne Maričić, i Maje Prskalo.
U muškoj konkurenciji, kao i obično, do samog kraja teška borba između Vite Prižmića i Lea Zlokića, koji je u samoj završnici odnio pobjedu, a bronca je pripala Marinu Mareliću.
Nastavljamo program i u 2023. godini.
Za manje od 90 dana je Mrkla strka kada ćemo u mraku pod zvijezdama pozdraviti dolazak proljeća.
Pridružite nam se!
Vela Luka Outdoors