U petak, 12.06.2015., u dvorištu dječjeg vrtića Radost održana je završna priredba ovogodišnjih predškolaca. Naši najozbiljniji vrtićarci ovim nastupom zaokružili su napornu, ali zabavnu i poučnu godinu prepunu veselih uspomena.
Na samom početku priredbe pozdravili su sve prisutne i pozvali ih da uživaju u programu koji su im pripremili. Na veliko oduševljenje svih prisutnih nakon toga je uslijedio još jedan nastup Male Mafrine. Uređeni u tradicionalne nošnje dječica su odradila još brdo recitacija i pjesmica, a i pošteno nasmijali sve prisutne malim prigodnim igrokazom. Puno se pljeskalo, fotografiralo i ohrabrivalo, a onda je uslijedio i zadnji naklon uz pjesmu 'Budi mi prijatelj'.
Brzo je prošlo, kao i ova cijela godina... Roditelji su se zahvalili na svemu, a teta Dijana i teta Maja su svoje mališane izgrlile i izljubile te im uručile zaslužene diplome i prigodne CD-e koji će ih podsjećati na vrijeme provedeno u vrtiću.
Želimo im zabavno i dugo ljeto i uspješan početak novog životnog zadatka.
(Izvor: http://dv-radost-vela-luka.hr)