Tečaj talijanskog jezika koji se održavao u prostorijama Srednje škole Vela Luka, u organizaciji udruge Deša iz Dubrovnika i Općine Vela Luka, uspješno je završen.
Polaznicima su jučer svečano uručene diplome za završen II stupanj talijanskog jezika.
Tečaj je trajao 3 mjeseca, a vodila ga je prof. Natali Vlašić.