U ponedjeljak, 02.09. započela je nova pedagoška godina u Dječjem vrtiću Radost.
Ove godine upisano je 108 djece. Formirano je pet grupa obzirom na dob djece i to:
14 djece u jaslicama (od 1 do 3 godine),
18 djece u mješovitoj mlađoj srednjoj grupi (od 3 do 5 godina) koji borave u Centru za kulturu,
25 djece u drugoj mješovitoj mlađoj srednjoj grupi (od 3 do 5 godina)
25 djece u jednoj i 26 u drugoj predškolskoj grupi (djeca od 5 do 7 godina).
Dogodine bi u školu trebalo krenuti 35 predškolaca.
Vrtićki program se i dalje odvija prema dva rasporeda; 29 djece je na cjelodnevnom boravku (od 6,30 do 15,30h) dok je 79 djece na petosatnom boravku (od 7 do 12h).
Odgojiteljice su Anka Barčot i Branka Maričić u jaslicama, Maja Žuvela u Centru za kulturu, Dijana Franulović s drugom mješovitom mlađom srednjom grupom, Denisa Padovan i Milka Surjan s predškolcima.
Poslijepodnevnu grupu vodi Miranda Oreb.
Svima skupa želimo veselu i uspješnu godinu uz puno igre, učenja i zabave.
Dječji vrtić Radost