Na adventskom vijencu zapaljena je četvrta adventska svijeća. Božić je pred vratima, a njegovo iščekivanje u ovu nedjelju došašća upotpunio je "Župni zbor Don Ivo Oreb", koji je otpjevao nekoliko prigodnih božićnih pjesama. Tekstove pjesama popratili su i posjetioci Božićnog sajma. Čast paljenja svijeće imao je Tonči Oreb, voditelj "Župnog zbora Don Ivo Oreb".
Razne božićne ukrase i čestitke prodavali su kao i svake nedjelje do sada udruga Liga protiv raka - ogranak Vela Luka, udruga roditelja djece s posebnim potrebama "Cvitić" i dječji vrtić "Radost". Udruga Liga protiv raka - ogranak Vela Luka organizirala je i prodaju kolača.
Najveće oduševljenje i iznenađenje bio je posjet Djeda Božićnjaka, koji je najviše razveselio najmlađe. Sa darovima na svojim saonicama i u vreći koju je nosio na leđima, ušetao je na Božićni sajam. Podijelio je darove, a mnogi su se htjeli i slikati sa njim.
Hvala svima koji su posjećivali Božićni sajam, kupovali i na taj način pomogli radu udruga.