I ove godine Badnji dan mještani Vele Luke obilježili su druženjem u Žardinu uz bakalar, a s tradicionalnom gastro delicijom svih je počastilo Udruženje obrtnika iz Vele Luke. Osim mirisa bakalara parkom se širio i miris pršurata koje su i za ovu prigodu pripremile članice Lige protiv raka.
Foto: Anđela Šćepanović