U subotu, 28. ožujka veloluški stolnotenisači i stolnotenisačice nastupili su na 12. Uskršnjem turniru u Mokošici,na kojem su odmjerili snage sa Dubrovnikom,Baškom Vodom ,Trebinjem, Mokošicom i Konavlima.
Nakon cijelodnevne borbe Lučica se okitila sa 12 medalja u raznim kategorijama;
Kadetkinje- Tina Sokač -srebro
Lea Berković-bronca
Kadeti - Petar Žuvela-srebro
Luka -Marić-bronca
Mlađi kadeti- Antonio Dragojević -zlato
Juniori - Deni Berković-zlato
Ivan Šeparović-bronca
Seniori - Deni Berković-bronca
Veterani 50+ Mirko Dragojević -srebro
Parovi - Ivan Šeparović/Nediljko Ogresta-zlato
Mirko Dragojević/Antonio Franulović -bronca
U nastavku vikenda idućeg dana, u nedjelju 29. ožujka,ekipa mlađih kadeta zaputila se na kvalifikacije Dalmacije za Prvenstvo Hrvatske koje je održano u Splitu. Duje Prižmić koji zbog zdrastvenih poteškoća nije mogao nastupiti pomalo je dovelo u pitanje konačni rezultat,međutim proradio je luški despet i Dujetova podrška. U ekipnom natjecanju u vrlo tijesnoj partiji protiv Splićana Dino Šeparović je u odlučujućem meču donio pobjedu ekipi Lučice.
Prvim mjestom ekipa mlađih kadeta se plasirala među osam u Hrvatskoj a time i nastup na prvenstvu Hrvatske.
U pojedinačnoj konkurenciji Antonio Dragojević osvojio je prvo mjesto i također se plasirao na prvenstvo Hrvatske.
Mlađi kadeti STK LUČICA Antonio Dragojević,Dino Šeparović,Ivan Dragojević,Ante Šeparović.
Boris Dragojević (STK Lučica)