Uoči najvećeg kršćanskog blagdana Uskrsa, svim ljudima dobre volje želimo sretne i blagoslovljene uskrsne blagdane.
Uskrsno vrijeme prigoda je i da se zauzmemo još više za dobro čovjeka, za vrijednost mira i solidarnosti.
U ime Općine Vela Luka i naše osobno ime, svim Velolučanima i našim gostima želimo sretan i radostan Uskrs!
Načelnica Katarina Gugić
Predsjednik Općinskog vijeća Zoran Manestar