U četvrtak, 22 1istopada 2015. godine u 16:10 sati. izvodit ce se radovi podvodnog miniranja na gradilištu Pomorsko-putničkog terminala Vela Luka, u cilju zaštite ' cilju zastite života i imovine u vrijeme miniranja molimo sve građane i posjetitelje da se pridržavaju sljedećeg:
- Najstrože je zabranjeno kupati se, roniti ili bilo koji drugi način boraviti u moru za vrijeme miniranja.
- Najstrože je zabranjeno pristup kopnenom djelu gradilišta.
- Potrebno je ukloniti sva plovila od ograđene zone gradilišta na udaljenosti većoj od 100 metara.
Ukoliko budu postojala i daljnje uput izvođača radova vezano za sigurnost tijekom miniranja, molimo da se postupi u skladu s njima.
Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju!
S poštovanjem,
Ravnatelj Boris Žuvela dipl.oecc.