Danas je u Općinskoj vijećnici održan tradicionalni silvestarski prijem za Narodnu Glazbu Vele Luke na kojem su domaćini bili Općinski načelnik Tonko Gugić Bakan, predsjednik Općinskog vijeća Dragiša Barčot i zamjenik Načelnika Zoran Manestar.
Nakon kraćeg mimohoda po Centru mjesta i promenadnog nastupa ispred zgrade Općine, mužikanti su po staroj užanci ugošćeni prigodnim domjenkom u Općinskoj vijećnici. U pozdravnom i prigodnom govoru Predsjednik Općinskog vijeća i Općinski načelnik su se zahvalili članovima Narodne Glazbe na suradnji u godini na isteku. U ime veloluških glazbara domaćinima se zahvalio zamjenik predsjednika Glazbe Vinko Šeparović. Uz službenika i namještenike Općine, prijemu su nazočili i službenici županijskih službi i ureda državne uprave u Veloj Luci, te predstavnici Centra za kulturu.