Svečanim euharistijskim slavljem, koje je predvodio naš župnik, proslavili smo svetkovinu Presvetog Tijela i Krvi Kristove. Nakon svete mise uslijedila je procesija sa Presvetim oltarskim sakramentom ulicama našeg mjesta.
Pjevanje okupljene zajednice predvodio je župni zbor don Ivo Oreb, pod vodstvom gosp. Tonča Oreba.
U procesiji je tradicionalno sudjelovala i Narodna glazba Vele Luke.
(izvor: http://www.zupa-vela-luka.hr)