U ponedjeljak, 8. kolovoza, održan je svečani prijem za dosadašnjeg velolučkog župnika don Maria Karatovića, a poradi njegovog imenovanja za župnika župe Presvetog Spasitelja u Mokošici.
Domaćini prijema su bili općinska načelnica Katarina Gugić, predsjednik Općinskog vijeća Zoran Manestar, kao i zamjenici predsjednika Općinskog vijeća Ranko Surjan i Ivo Burmas.
Don Mario Karatović je 7 godina bio župnik župe sv. Josipa u Veloj Luci. Općinska načelnica se zahvalila don Mariu na uspješnoj suradnji, a u znak pažnje i za sjećanje don Mariu je poklonjena slika poznatog velolučkog slikara Denisa Berkovića.