U četvrtak, 7. srpnja 2021.g., održan je u Općinskoj vijećnici prigodni svečani prijem za sestre Josipu i Ivanu Jurković, osvajačice zlatnih medalja na nedavno održanom Svjetskom prvenstvu u veslanju do 23 godine u češkim Račicama.
Općinska načelnica Katerina Gugić je pozdravila i čestitala laureatkinjama na vrhunskom rezultatu, te im je zaželjela i buduće vrhunske rezultate i nagrade.
Čestitku su uputili i predsjednik Općinskog vijeća Zoran Manestar, zamjenik predsjednika Općinskog vijeća Ranko Surjan i direktor Turističkog ureda TZO Dorjan Dragojević.
Nakon što su im uručeni i prigodni pokloni sestre Jurković su se zahvalile na čestitkama te su obećale daljnje i nove vrhunske rezultate.
Upravni odjel za društvene djelatnosti,
poljoprivredu i gospodarstvo