Povodom Dana državnosti Republike Hrvatske predstavnici Općine su položili vijenac ispred centralnog spomen križa na mjesnom groblju sv. Roka.
Protokol je predvodio predsjednik Općinskog vijeća Zoran Manestar, općinska načelnica Katarina Bikić i zamjenik općinske načelnice Dragiša Barčot, a svečanom polaganju su nazočili i predsjednica OO HSS-a Željka Gugić, predsjednik OO SDP-a Ivo Žuvela, predsjednik OO HDZ-a Boris Žuvela, predsjednik OO HSLS-a Ivan Bačić, općinska vijećnica Maja Barčot i dr.