31.12.2014. Svečani tradicionalni, silvestarski prijem za Narodnu Glazbu Vele Luke, na kojem su domaćini Općinski načelnik i predsjednik Općinskog vijeća, upriličen je na Silvestrovo u Općinskoj vijećnici.
Domaćini prijema Načelnik Tonko Gugić Bakan i predsjednik Općinskog vijeća Dragiša Barčot su dočekali veloluške glazbare na čelu sa predsjednikom Vinkom Šeparovićem i kapelnikom Markom Prižmićem na ulazu u zgradu Općine, a oni su im u skaldu sa "užancom" zasvirali prikladne svečane koračnice. Nakon protokolarnog dijela, u kojem su razmijenjene čestitike, uslijedio je domjenak na kojem su općinski dužnosnici počastili luške mužikante lipom domaćom spizom.