Općinski načelnik Tonko Gugić Bakan, njegov zamjenik Zoran Manestar i predsjednik Općinskog vijeća Dragiša Barčot bili su domaćini tradicionalnog božićnog prijema Općine Vela Luka u hotelu Korkyra.
Na današnji protokolarni prijem pozvani su vijećnici Općinskog vijeća, predstavnici vjerskih zajednica, gospodarstva, ustanova, udruga građana, te drugi javni djelatnici Općine Vela Luka.
Prigodnim riječima uzvanicima su se obratili predsjednik Općinskog vijeća i Načelnik općine.
Za blagdanski štimung pobrinuli su se stari luški mužikanti i klapa Vela Luka – Proizd.