Jučer je u Hotelu Korkyra održan tradicionalni svečani prijem Općine Vela Luka povodom božićnih i novogodišnjih blagdana.
Tradicionalnom blagdanskom prijemu nazočili su predstavnici javnog i političkog života mjesta, općinski vijećnici, ravnatelji županijskih ustanova, ravnatelji odgojno obrazovnih ustanova, pročelnici upravnih tijela Općine, gospodarstvenici te predstavnici udruga i civilnog sektora. Prisutnima se na domjenku pozdravnim govorom obratio predsjednik Općinskog vijeća Dragiša Barčot i Općinski načelnik Tonko Gugić.
Predsjednik vijeća Dragiša Barčot u svojem je govoru istaknuo potrebu zajedništva u stvarima od općeg interesa za mjesto. Uz prigodnu čestitku za nadolazeće blagdane Načelnik Tonko Gugić je posebno naglasio velike i važne infrastrukturne projekte koji se planiraju realizirati u nadolazećem razdoblju na području naše Općine.
Također, svim gostima kao i svim ustanovama i drugim pravnim osobama su zaželjeli sretne nadolazeće blagdane; Božić i Novu godinu, te puno uspjeha u budućem radu.