U nedjelju je u Grudi održano 9. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu u organizaciji STK Konavljanin.
Veloluški stolnotenisači i stolnotenisačice su usprkos lošim vremenskim neprilikama uspješno odradili još jedno županijsko natjecanje.
Na ovom natjecanju su sudjelovali stolnotenisači Ploča, Dubrovnika, Konavala i Vele Luka, njih oko sedamdeset u svim kategorijama od najmlađih do veterana.
STK Lučica je stigla sa osamnaest natjecatelja a njih 14 je osvojilo odličja.
Velolučani ovog puta nisu odigrali kategoriju parova zbog loše vremenske prognoze poradi čega su morali ranije napustiti natjecanje, a time su propustili još nekoliko medalja.
Osvajači medalja po kategorijama su:
POČETNICE: Tina Ivić-bronca
NAJMLAĐE KADETKINJE: Lara Matas-zlato i Leona Žuvela-bronc
MLAĐE KADETKINJE: Franka Dragojević-zlato, Mia Mirošević-srebro, Rina Žuvela-bronca i Hana Ivić-bronca
KADETKINJE: Linda Žuvela- zlato
JUNIORKE: Linda Žuvela -bronca
JUNIORI: Duje Prižmić-bronca
SENIORI: Antonio Franulović-bronca i Nikola Žuvela-srebro
VETERAN 40 +: Boris Dragojević,-bronca
VETERANI 60+: Mirko Dragojević-zlato
Čestitke svim osvajačima medalja !
Uprava STK Lučica