Dana 28. 9. 2013., subota, u odličnoj organizaciji STK Malinska-Dubašnica na otoku Krku održano je 2. Prvenstvo Jadranskih otoka hrvatske u stolnom tenisu.
Na prvenstvu je sudjelovala i ekipa STK Lučica iz Vele Luke s dvadeset natjecatelja koja je postigla izvanredne rezultate s osvojenih 8 zlatnih, 5 srebrnih i 9 brončanih medalja i time potvrdila ulogu najboljeg otoka hrvatske u stolnom tenisu.
Rezultati po kategorijama:
Najmlađi kadeti:
Duje Prižmić 1. mjesto
Najmlđe kadetkinje:
Lea Berković 1. mjesto
Mlađi kadeti:
Marin Šeparović 2. mjesto, Antonio Dragojević 3. mjesto
Kadeti:
Ivan Šeparović 1. mjesto, Deni Berković 2. mjesto, Antonio Franulović 3. mjesto, Nikola Žuvela 3. mjesto
Seniori:
Joze Burmas 1. mjesto, Marko Matas 2. mjesto, Nikola Grbin 3. mjesto, Edi Šeparović 3. mjesto
Seniorke:
Lucia Rubeša 1. mjesto, Rozana Rubeša 2. mjesto, Margarita Marić 3. mjesto
Veterani +40:
Boris Dragojević 1. mjesto
Veterani +50:
Mirko Šeparović 1. mjesto, Mirko Dragojević 3. mjesto
Parovi:
Marko Matas / Mirko Dragojević 1. mjesto
Mirko Šeparović / Joze Burmas 2. mjesto
Nikola Grbin / Ivan Šeparović 3. mjesto
Ovim prvenstvom nastavlja se realizacija projekta Hrvatskog stolnoteniskog saveza "Stolni tenis na otocima" u kojem STK Lučica Vela Luka ima vrlo značajnu ulogu i to kao nositelj regionalnog otočnog centra u stolnom tenisu.
STK Lučica