Stolnotenisačice i stolnotenisači STK Lučice iz Vele Luke su proveli ugodan i uspješan vikend na otoku Lošinju, na 7. prvenstvu jadranskih otoka koje se održalo na otoku Lošinju u organizaciji STK Mali Lošinj.
Nije nikakva novost da je otok Korčula jedan od udaljenijih otoka, što dokazuje dvanaestosatno putovanje do Malog Lošinja.
Na 7. Prvenstvu jadranskih otoka stiglo je oko stotinjak natjecatelja iz pet otoka i to otoka Krka, Paga, Zlarina, Korčule i domaćina otoka Lošinja.
U kategorijama od početnika do veterana natjecanje je trajalo cijeli dan sve do večernjih sati.
Nakon službenog dijela natjecanja domaćin je upriličio zajedničku večeru i druženje kao i svečanu dodjelu medalja.
Sljedeće godine domaćin 8.prvenstva jadranskih otoka će biti Otok Korčula, a domaćin STK Lučica iz Vele Luke.
Ove godine stolnotenisači i stolnotenisačice iz Vele Luke okitili su se sa 17 medalja i to :
Kategorija Najml.kadetkinje: Lara Matas –zlato, Leona Žuvela-bronca, Rina Surjan-bronca.
Najml.kadeti; Vedran Žuvela-bronca,
Mlađe kadetkinje, Franka Dragojević-Bronca, Rina Žuvela-bronca
Kadetkinje; Linda Žuvela-srebro,Lucija Marić-Bronca
Juniori: Duje Prižmić-Bronca
Juniorke; Lea Berković-zlato, Anita Borovina-Vranješ-Srebro
Seniori: Deni Berković-zlato, Marko Matas-srebro
Veterani 40+: Boris Dragojević-bronca
Veterani 60+: Mirko Dragojević-zlato
Parovi: Antonio Franulović/Lea Berković-Srebro, Deni Berković/Nikola Žuvela – bronca
Čestitamo svim dobitnicima medalja !
Uprava STK Lučica