Tradicionalni silvestarski prijem za Narodnu Glazbu Vele Luke, nije izostao ni ove godine.
Domaćini prijema Načelnik Tonko Gugić Bakan, njegov zamjenik Zoran Manestar i predsjednik Općinskog vijeća Dragiša Barčot su dočekali veloluške glazbare na čelu sa predsjednikom Vinkom Šeparovićem i kapelnikom Markom Prižmićem na ulazu u zgradu Općine, a oni su im u skladu sa "užancom" zasvirali prikladne svečane koračnice.
Nakon protokolarnog dijela, u kojem su razmijenjene čestitke, uslijedio je domjenak na kojem su općinski dužnosnici počastili luške mužikante lipom domaćom spizom.