Procesijom i svečanim euharistijskim slavljem, koje je u koncelebraciji sa svećenicima korčulanskog dekanata predvodio don Ivica Pervan, proslavili smo blagdan našeg nebeskog zaštitnika sv. Josipa. Kao i svake godine, tako su i ove našoj bratovštini u gostima bili bratimi bratovštine sv. Vicence iz Blata. Pjevanje je predvodio župni zbor "don Ivo Oreb", pod vodstvom gosp. Tonča Oreba.
(izvor: www.zupa-vela-luka.hr, fotografija: Marin Baničević)