Protekle subote je u atriju Centra za kulturu Vela Luka odžana projekcija filma Jubav je na škoju, a kojem je prethodila projekcija animiranog filma Head over heels (Glava iznad peta).
"Jubav je na škoju" je film snimljen prije 3 godine na inicijativu Mirota Žuvele Mula, a u produkciji Dominika Vlašića. Film je snimljen kroz jedan dan na otočiću Pržnjaku. Prije same projekcije, održana je dodjela glumačkih nagrada pri čemu je Mirotva ekipa prošetala crvenim tepihom.
Prigodno su im uručene nagrade poput zlatne palme, zlatne, maline, zlatnog lava, te oskar. Tom prilikom su održani i kratki intevrjui sa glumačkim zvijezdama dok su ih novinari neprestano fotografirali.
Ovo je ujedno i večer humanitarnog karaktera, sav prihod koji je prikupljen, namjenjen je radu Lige protiv raka.