Na samom ulazu u mjesto Turistička zajednica općine Vela Luka postavila je novi pano dobrodošlice.
Osim navedenog panoa postavljena je signalizacija u centru mjesta, zamijenjene postoje tabele pješačkih i biciklističkih staza i tabele zabrane prometa na području šetnice između hotela Posejdon do hotel Adrije.
Postavljanjem panoa dobrodošlice u potpunosti je realiziran plan aktivnosti za 2015. godinu.
Izvor: www.tzvelaluka.hr