Povodom blagdana Svih svetih, a u skladu sa Pravilnikom o protokolu Općine Vela Luka, predstavnici Općine su danas u subotu, 31. listopada 2020.g., u jutarnjim satima položili vijenac pred centralnim Spomen križ obilježjem na mjesnom groblju sv. Roka, u znak poštovanja i sjećanja na sve naše pokojne.
Protokol je predvodio predsjednik Općinskog vijeća Zoran Manestar u pratnji zamjenika općinske načelnice Dragiše Barčota, predsjednika OO HSLS Ivana Bačića Čina i župnika don Maria Karatovića. Župnik je izmolio prigodnu molitvu za pokojne Velolučane.