U skladu sa Pravilnikom o protokolu Općine u povodom blagdana Svih svetih predstavnici Općine Vela Luka i udruge branitelja HVIDRA Korčula – Vela Luka, danas su u jutarnjim satima položili vijenac i zapalili svijeće za sve naše pokojne pred centralnim Spomen križem na mjesnom groblju sv. Roka.
U delegaciji Općine bili su općinski načelnik Tonko Gugić, predsjednik Općinskog vijeća Dragiša Barčot i predsjednik OO HSLS-a Ivan Bačić, predsjednica OO HSS-a Željka Gugić i OO HNS-a Deni Surjan.
Delegaciju HVIDRE Korčula Vela Luka je predvodio predsjednik Ratko Žuvela.