U skladu sa Pravilnikom o protokolu Općine povodom blagdana Svih svetih predstavnici Općine Vela Luka su danas u utorak, 31. listopada 2017.g., u jutarnjim satima, položili vijenac i zapalili svijeću za sve naše pokojne pred centralnim Spomen križem na mjesnom groblju sv. Roka.
U delegaciji Općine su bili općinska načelnica Katarina Bikić, predsjednik Općinskog vijeća Zoran Manestar, zamjenik općinske načelnice Dragiša Barčot, potpredsjednica Općinskog vijeća Tatjana Vučetić, predsjednica OO HSS-a i općinska vijećnica Željka Gugić, predsjednik OO HSLS-a Ivan Bačić i općinska vijećnica Maja Barčot.