Danas su predstavnici Općine Vela Luka, u skladu sa Pravilnikom o protokolu, položili vijenac na memorijalnom obilježju stradalima u velikom požaru 1985. godine u Potirni.
Polaganju vijenca nazočili su općinski Načelnik Tonko Gugić i njegova zamjenik Zoran Manestar, predsjednik Općinskog vijeća Dragiša Barčot, predsjednik i zapovjednik DVD-a Vela Luka Miroslav Stipković i Ivo Šeparović, predsjednik OO SDP-a Ivo Žuvela, predsjednica OO HSS-a Željka Gugić, predsjednik OO HNS Deni Surjan, te općinski vijećnici Zdravko Žuvela i Nikša Petković.