U skladu sa Pravilnikom o protokolu Općine Vela Luka, a povodom blagdana Svih svetih, predstavnici Općine Vela Luka i udruge branitelja HVIDRA Korčula – Vela Luka su danas u jutarnjim satima položili vijence za sve naše pokojne pred centralnim Spomen križem na mjesnom groblju sv. Roka. Paljenjem svijeća predstavnici HVIDRE su odali počast svim svojim poginulim i umrlim suborcima, kao i civilnim žrtvama domovinskog rata.
U delegaciji Općine bili su općinski načelnik Tonko Gugić, predsjednik Općinskog vijeća Dragiša Barčot i zamjenica predsjednika Općinskog vijeća Tatjana Vučetić, kao i predsjednici općinskih organizacija SDP-a, HSS-a, HSLS-a i HNS-a.