Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović je uputila pismo zahvale Općinskoj načelnici Katarini Bikić u svezi posjete i boravka u Veloj Luci. Tekst pisma navodimo u nastavku:
Poštovana gospođo Bikić,
Najljepše Vam zahvaljujem na izuzetno srdačnoj dobrodošlici i iskazanom mi gostoprimstvu prigodom mojeg boravka u Općini Veloj Luci.
Drago mi je što sam imala prigodu susresti se sa Vama i Vašim suradnicima. Uvjerena sam da Općina Vela Luka ima dobru razvojnu perspektivu i da će u sljedećem razdoblju, uz potrebnu potporu Vlade i Županije, moći ostvariti željeni gospodarski i društveni napredak, na korist svih svojih stanovnika, osobito djece i mladih.
Vama i Vašim suradnicima želim uspjeh u daljnjem radu i svako osobno dobro.
S poštovanjem,
Srdačno
Kolinda Grabar-Kitarović