Ove godine Klapa Ošjak slavi velikih 50 godina postojanja, a sinoć je na 60. Festivalu dalmatinskih klapa u Omišu još jednom dostojno pronijela ime Vele Luke.
Pola stoljeća ispisano je brojnim nagradama i uspjesima, za koje su zaslužni svi članovi koji su utkali dio sebe u ovu klapu.
Neki od njih danas više nisu s nama, ali njihove pjesme, uspomene i zajednički trenuci ostaju zauvijek u srcima svih koji su bili dio ove lijepe priče.
Čestitamo svim članovima na velikom jubileju, uz želju da se pjesma Ošjaka još dugo čuje.
Sljedeći susret s domaćom publikom očekuje ih 29. srpnja na koncertu Trag u beskraju na luškoj rivi.
Foto: Dalmacija News