U utorak, 31.05., održan je još jedan Olimpijski festival dječjih vrtića Dubrovačko-neretvanske županije. Domaćin su ove godine bili Dječji vrtići s područja Dubrovnika.
Dugo putovanje je kao i inače bilo popraćeno smijehom i pjesmom te naravno ponavljanjem tekstova za skoru priredbu. U Dubrovniku nas je dočekalo sunce, čak toplije nego što smo naručili, ali nije nas omelo da damo sve od sebe. Kad su 'Mali zeleni' istrčali na teren svaka neozbiljnost je prestala. I znate što?
Urodilo je plodom tako da smo ponosni obavijestiti vas kako su ovogodišnji najzlatniji pobjednici u malom nogometu upravo djeca Dječjeg vrtića Radost!!! Uz to, pribavili smo još i 4 brončane medalje u muškoj štafeti. Pošto su se svi jednako trudili i ove su godine u busu na povratku podijeljenje posebne medalje i diplomice s Olimpijade za svu djecu. Jer, naučili smo, pobjednici su svi oni koji se jako trude. Važno je istaknuti kako nas je uz sve to pratila velika podrška u obliku transparenta na tribinama te najbolji navijači iza njega (hvala vam roditelji, tete, bake i ostali:)).
Još jednom posebno zahvaljujemo i našoj glavnoj trenerici Cvjetani Tabain, nogometnom izborniku Sebastijanu Marinoviću i svim našim zelenim tetama.