U sklopu manifestacije „Advent u Veloj Luci“, sinoć je u centru mjesta održan koncert grupe Magazin. Blagdansko ozračje i veseli taktovi popularne grupe potaknuli su razne generacije na druženje, uživanje i zabavu.
Pjevačica Andrea Šušnjara je izvedbom starijih uspješnica ali i novih hitova zagrijala atmosferu, ujedno ovo je bila i prilika za proslaviti povijesni uspjeh naše nogometne reprezentacije i osvajanje brončane medalje.
Glazbeni događaj je realiziran u organizaciji Turističke zajednice, Centra za kulturu i Općine Vela Luka s željom da se i izvan turističke sezone domaćem stanovništvu pruži kvalitetan i zabavan sadržaj kojeg ćemo se potruditi i u budućnosti ponuditi.