Glazbeni recital, sad već tradicionalno, i ove godine održan je u crkvi sv. Josipa, nakon polaganja vijenaca.
Marko Tolja uz pranju Ante Gela na gitari i briljantni kvartet Sequentia bili su savršena uvertira za večerašnji koncert. Neopisivo dirljiva i emotivna, a opet moćna i snažna bila je glazba kojom su ispunili župnu crkvu i uveli nas u ovaj, za nas Velolučane, ali i sve ljude koje je obilježilo glazbeno nasljeđe Olivera Dragijevića, veliki i tužan dan.
Vidimo se večeras i osvijetlimo zajedno Oliverov trag u beskraju.
Tekst: TZ VL
Foto: Boris Kačan