Ispred zgrade Zadružnog doma, danas u jutarnjim satima održan je treći ovogodišnji sajam na kojem su se s ponudom dekorativnih božićnih proizvoda, prigodnih poklona i tradicionalnih slastica predstavile udruga "Cvitić", učenička zadruga "Meja" Osnovne škole Vela Luka, vježbenička marketinška agencija "Ankora" Srednje škole Vela Luka, NK Hajduk 1932 Vela Luka te Liga protiv raka. Sajam je i ovog puta bio humanitarnog karaktera, pa su posjetitelji kupnjom raznih proizvoda doprinijeli radu udruga.
Iduće subote očekuje vas posljednji Adventski sajam uz poseban program i posjet Djeda Božićnjaka.