U subotu, 21. listopada o.g., u Velu Luku su pohrlili stolnotenisači i stolnotenisačice iz cijele Dubrovačko –neretvanske županije.
Njih oko osamdesetak iz Dubrovnika, Ploča, Konavala, Gruda i domaćina iz Vele Luke, okušali su se na osmom po redu prvenstvu županije koje se održalo u Veloj Luci u velikoj sportskoj dvorani na Moćnom lazu.
Možemo konstatirati da je ove godine natjecanje bilo najmasovnije do sada što se tiče mlađih kategorija, što veseli uprave klubova kad uzmemo u obzir koliko su neki sportovi medjiski eksponirani za razliku od stolnog tenisa.
U županijskom stolnoteniskom savezu su mišljenja kako je stolni tenis u moru sportova pronašao svoje mjesto u sportskom životu djece i mladih naše Županije.
Članovi STK Lučica su osvojili rekordan broj medalja njih dvadeset devet različitig sjaja.
Osvajači medalja po kategorijama:
Početnici-Kristijan Oreb-bronca
Početnice-Lara Matas –zlato, Hana Ivić –srebro, Laura Oreb –bronca, Rina Surjan-bronca
Najmlađe kadetkinje-Leona Žuvela-zlato, Franka Dragojević-bronca, Rina Žuvela –bronca
Mlađe kadetkinje –Linda Žuvela-zlato, Lucija Marić –srebro, Nikolina Bratić-bronca, Anita Borovina Vranješ-bronca
Kadeti-Ivan Dragojević-bronca, Nikola Bačić-bronca
Kadetkinje-Lucija Martić-bronca
Juniori –Ivan Šeparović-zlato, Petar Žuvela –srebro
Seniori-Marko Matas-srebro, Antonio Franulović-bronca, Nikola Žuvela –bronca
Veterani 40+-Boris Dragojević-bronca
Veterani 50+-Mirko Dragojević srebro,Boris Farčić –bronca
Parovi-Antonio Franulović/Nikola Žuvela –zlato,Marko Matas/Mirko Dragojević-bronca
Rekreativci-Damir Žuvela –zlato,Gorki Miletić-bronca.
Sve čestitke stolnotenisačima STK Lučica !
Uprava kluba i Općina Vela Luka