U organizaciji Stolnoteniskog kluba Lučica iz Vele Luke održano je 7.Prvenstvo županije Dubrovačko– neretvanske u stolnom tenisu.
Natjecanje se održalo u Velikoj sportskoj dvorani na dvanaest stolova.
Tokom cijelog dana mogli smo vidjeti izvrsne mečeve u svim kategorijama a i nekoliko suza zbog izgubljenih mečeva.
STK Lučica je ugostila oko sedamdeset natjecatelja iz Metkovića,Ploča ,Grude,i Dubrovnika.
U svim kategorijama Lučica je ponovila odličan uspjeh od prošle godine i tako potvrdila svoj kontinuitet u radu sa mladima što je rezultiralo osvajanju 23 medalje na ovom prvenstvu.
Moramo se pohvaliti da je ove godine velik odaziv stolnoteniskih početnika u našem klubu,
koje odnedavno trenira mlada trenerica Sanda Tasovac, te u skoro vrijeme očekujemo još dobrih rezultata od mladih nada Veloluškog stolnog tenisa.
Osvajači odličja po kategorijama ; Početnici- Rina Žuvela- bronca, Franka Dragojević- bronca, Najmlađi kadeti- Vedran Žuvela –bronca, Kristian Oreb-bronca, Najmlađe kadetkinje- Rina Žuvela-zlato, Franka Dragojević-bronca, Leona Žuvela-bronca, Mlađi kadeti- Lucija Marić-bronca, Kadetkinje- Lea Berković-zlato, Kadeti- Antonio Dragojević-zlato, Ivan Dragojević-bronca, Juniori- Antonio Franulović-zlato, Deni Berković-srebro, Juniorke- Lea Berković-srebro, Seniori- Antonio Franulović-srebro, Deni Berković-bronca, Petar Žuvela-bronca, Veterani 40+- Mirko Dragojević-srebro, Boris Dragojević-bronca, Veterani 60+- Mirko Dragojević-zlato, Gorki Miletić-bronca, Rekreativci- Gorki Miletić-bronca
Čestitke svim osvajačima medalja želi STK LUČICA
Tekst: Boris Dragojević
Foto Anđela Šćepanović