Ovog vikenda u Grudi kraj Dubrovnika održano je 6. Prvenstvo Dubrovačko -neretvanske županije
u stolnom tenisu.
U velikoj športskoj dvorani pedesetak stolnotenisača iz Ploča ,Metkovića, Dubrovnika,Konavli i Vele Luke tokom cijelog dana su odmjeravali snage u kategorijama od najmlađih kadeta do veterana.
STK Lučica je nastupila sa nešto smanjenom ekipom od ukupno trinaest takmičara u raznim kategorijama i u svim postigla dobre rezultate.
mlađi kadeti - srebro – Ivan Dragojević
mlađe kadetkinje -zlato -Lea Berković
srebro -Linda Žuvela
Kadeti – zlato – Antonio Dragojević
srebro - Ivan Dragojević
bronca -Duje Prižmić
kadetkinje – zlato -Lea Berković
- bronca - Linda Žuvela
Juniori- Srebro -Antonio Franulović
Bronca – Ivan Šeparović
Seniori – srebro -Deni Berković
bronca -Antonio Franulović
veterani 50+ - Srebro -Mirko Dragojević
Sve čestitke na osvojenim odličjima
UPRAVA STK LUČICA