Kao i svake godine, povodom obilježavanja Svetog Josipa, zaštitnika naže župe, i proslave Dana Općine Vela Luka, Dječji vrtić Radost Vela Luka organizira tradicionalnu izložbu.
Radi se o izlaganju radova svih skupina koji su nastajali tijekom godine. Svečanost uvijek predvode predškolci koji su i ove godine pripremili prigodan program. Na početku su gledatelje pozdravili malim igrokazom nakon čega je uslijedio prvi ovogodišnji nastup Male mafrine. Plesali su se Vrtajica, Četiri pasa, Pavuša i Pritilica, a za kraj su izrecitirali pjesmu Obrnu je vitar od našeg 'domaćeg' Šime Vučetića. Sama priredba kao i druženje prilikom otvaranja izložbe bilo je izvrsno posjećeno te su nas naši dragi gosti pohvalili pa im ovom prilikom zahvaljujemo. Hvala i našoj djeci koja su na svoj način profesionalno odradili uvodni program i svima ostalima koji cijelu godinu vrijedno rade i što im zbog toga 'propita život pita malo počinut kad dođu doma iz vrtića'