Tradicionalni svečani prijem u povodu Božićnih i Novogodišnjih blagdana Općine Vela Luka održan je danas u hotelu Korkyra. Tradicionalnom blagdanskom prijemu nazočili su predstavnici javnog i političkog života mjesta, Crkve, ravnatelji ustanova, ravnateljice osnovne i srednje škole, istaknuti gospodarstvenici, pročelnici upravnih tijela Općine, predstavnici udruga i civilnog sektora. Gost na prijemu je bio i saborski zastupnik Mladen Marelić.
Pozdravni govor na domjenku su održali predsjednik općinskog vijeća Dragiša Barčot i općinski načelnik Tonko Gugić.
U svojim govorima su istaknuli potrebu zajedništva u stvarima od općeg interesa za mjesto, te su izrazili zadovoljstvo uspješnim tijekom sjednice općinskog vijeća na kojoj je usvojen Proračun Općine za 2015. godinu.
Također, svim gostima kao i svim ustanovama i drugim pravnim osobama su zaželjeli sretne nadolazeće blagdane; Božić i Novu godinu, te uspjeh u budućem radu.