Općinski načelnik Tonko Gugić, predsjednik Općinskog vijeća Dragiša Barčot i zamjenik načelnika Zoran Manestar održali su prošlog petka sastanak sa velolučkim župnikom don Stipom Milošem i njegovim pomoćnikom župnim vikarom don Mihaelom Čavlekom. Tema ovog susreta je bila ukupna suradnja Općine i Župnog ureda sv. Josipa.
Načelnik i njegovi suradnici su obećali kako će podržavati buduće projekte naše Župe, a spominjani su projekti uređenja i rekonstrukcije župne kuće i planirani muzej Bratovština.