U organizaciji GEU „Gardelin“ i zbora sv. Josip, u četvrtak, 22. 12. u našoj župnoj crkvi održan je Božićni koncert, kojega su za svoju vjernu publiku održali mladi veloluški izvođači.
Publika je uživala u izvedbama tradicionalnih i modernih Božićnih pjesama, kao što su Kyrie elesion, Radujte se narodi, Odlučio sam slijediti Krista, Ave Maria, O happy day, Bog te ljubi i mnogih drugih.
Oduševljena publika je svojih pljeskom poduprla soliste izvođače, a i cijeli zbor, kojemu je ovo prvi zajednički nastup u ovakvom sastavu.
Inače zbor sv. Josip svojim nastupima na subotnjim popodnevnim misama, već nekoliko mjeseci, upotpunjuje duhovne obnove svojih mještana.