Načelnik Tonko Gugić Bakan danas se u svom uredu susreo sa predstavnicama Veleposlanstva Australije u Zagrebu koje ovaj tjedan održavaju "Dane konzularnih usluga Veleposlanstva Australije na otoku Korčuli" .
U sklopu tog programa predstavnice Veleposlanstva u prostorijama Općine Vela Luka su zaprimale različite zahtjeve australskih državljana (produljenje putovnice, ovjere dokumenata, reguliranje mirovine itd.).
Dani Konzularnih usluga Veleposlanstva sutra će se održati u Općini Blato u vremenu od 09:00 do 12:00 sati.