Dana 25.03.2018 u Sportskoj dvorani OŠ Gruda, u organizaciji STK –Konavljanin, održan 3.po redu tradicionalni Uskršnji turnir u stolnom tenisu.
Igralo se u 15 natjecateljskih kategorija sa 84 natjecatelja iz sedam klubova južne Dalmatinske regije.
Uz domaćina STK Konavljanin učestvovali su i stolnoteniski klubovi; Libertas Marinkolor iz Dubrovnika, Lučica iz Vele Luke, Ploče iz Ploča ,Uranija iz Baške Vode, Dubrovnik i Shaolin iz Dubrovnika.
Ukupno su podijeljene 64 medalje u svim kategorijama, od čega su 13 medalja osvojili velolučki stolnotenisači.
Osvajači medalja po kategorijama-
Početnici/početnice
Tina Ivić-bronca
Edi Manestar-bronca
Najmlađe kadetkinje
Rina Žuvela-zlato
Lara Matas-bronca
Mlađe kadetkinje
Lucija Marić-zlato
Mia Mirošević-bronca
Hana Ivić-bronca
Kadetkinje
Lea Berković-srebro
Linda Žuvela-bronca
Kadeti
Ivan Dragojević-srebro
Duje Prižmić-bronca
Seniori
Antonio Franulović-bronca
Veterani 60+
Mirko dragojević-zlato
Čestitamo svim dobitnicima medalja.
za
STK Lučica
Boris Dragojević